Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом лому пластмаси

Лом пластимаси 

це один з найпоширеніших видів відходів на землі. Проте його забруднення особливо небезпечно для нашої планети, оскільки період розпаду дуже довго і особливо небезпечний для морських мешканців, які приймають пластикові відходи за їжу і не можуть їх переварити.

Лом пластмаси – відходи різної промисловості у вигляді тари, дрібних пластмасових виробів, дорожні обгороджування і пластикові блоки, зламані пластикові меблі (столи, стільці), зламана оргтехніка і інше. Усе це може перетвориться на гори сміття на територій Вашого підприємство або двору. Тому здати лом пластмаси і пластикових виробів на переробку оптимальне рішення, а також можливість не погано заробити.

♻️ Не знаєте, хто приймає пластмасу за гроші?

Прийом відходів пластика і здача лом пластмаси на утилізацію може з одного боку зробити нашу планету більше екологічно чистою, а з іншого боку дати можливість заробити гроші, основним чинником якого є здача лому пластикової тари. Тільки представте скільки пластикових предметів ми щодня використовуємо в повсякденному житті, а деякі з них застосовуємо тільки один раз і відразу відправляємо в сміттєвий бак. Адже саме прийом пластикова вторсировина може принести гроші і користь нашій планеті.

Куди ж звернеться? Ekolos – кращий партнер для бізнесу. Ми пропонуємо хороші гроші за пластикові відходи і лом пластмасових виробів.

Утилізація пластмаси

Пластмаса – штучний матеріал з основі якого лежать полімери, легкий, добре набуває будь-якої форми, пластичний і міцний.

Проте утилізація пластмаси не простий процес, застосовується декілька способів:

  • спалювання;
  • поховання в землі в спеціально призначених місцях одночасно з іншими відходами;
  • переробка для вторинного використання;
  • складна обробка при високих температурах в паливо (піроліз).

Одним з самих негативних і економічно недоцільних способів утилізації пластика, являється поховання. Завдаючи величезного збитку довкіллю безпосередньо, відбувається її забруднення і отруєння.

Прийом пластика для вторинного використання – це не лише зниження негативного навантаження на довкілля, але також значна економія ресурсів.

♻️ Наше підприємство скуповує лом пластмаси по усій Україні від 500кг.

Ми пропонуємо оптимальні розцінки, що дозволяють здати відходи з максимальною фінансовою користю. Ми вивозимо будь-які об’єми поліаміду. Подзвоніть нам, щоб погоджувати умови доставки і термін. Продаж лому Пластмаси дозволить вам з найменшими витратами отримати додатковий прибуток.