Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом відходів АБС пластику

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є збір і переробка відходів АБС-пластику.
Ми пропонуємо Вам за високою ціною здати б/у вироби, виготовлені з даного матеріалу.
Формуємо вигідні умови співпраці як для приватних осіб, так і підприємств.На сьогоднішній день АБС-пластик (Акрилонітрілбутадієнстірол) знайшов широке застосування в діяльності людини.

♻️ АБС пластик – застосовуння та його утилізація

➪ елементів салону автомобілів;
➪ корпусів великої побутової техніки, радіо і телеапаратури, комп’ютерної техніки,  електронагрівачів і освітлювальних приладів;
➪ канцелярії;
➪ елементів медичного обладнання.
➪ спорінвентарю
➪ меблів і сантехніки
➪ канцелярські товари

♻️ АБС-пластик – це досить поширений вид полімерного матеріалу, який використовується в різних виробничих сферах.Разом з цим зростає кількість відходів, які потрібно правильно утилізувати. Полімери мають великий термін розпаду, і він не відбувається в природному середовищі, цим вони завдають шкоди навколишньому середовищу.Таким чином, проблема утилізації відходів АБС пластику стає все більш актуальною і вимагає комплексних рішень.

♻️ Що таке АБС пластик?

 Основою АБС пластика є акрілонітрілбутадіенстіролная смола. Первинна гранула має білий колір. Легко колеруется, зберігає колір тривалий час.Висока стійкість до механічних пошкоджень і атмосферних впливів зробила дуже популярним його використання у виробництві відповідальних деталей.Бурхливий розвиток електроніки і побутової техніки вимагало міцних і надійних конструктивних рішень.Корпуси телевізорів, телефонів, комп’ютерів повинні витримувати чималі ударні навантаження і напруги.При цьому вони повинні бути легкими компактними, красивими на вигляд і приємними на дотик.Всіма цими якостями володіють вироби на основі АБС.Завдяки міцним зв’язкам між молекулами тонкі стінки з цього матеріалу при сильному вигині не піддавалися незворотнім руйнуванням і зберігають свою цілісність.

♻️ Якої шкоди надає АБС пластик на екологію?

 АБС є не біорозкладаним пластиком на нафтовій основі.Шкоди навколишньому середовищу він завдає за рахунок того, що практично не піддається природному розкладанню і може пролежати в грунті сотні років.Тому його не рекомендується викидати на смітник і тим більше в навколишнє середовище.

♻️ Крім цього, у полімеру типу АБС є ряд значних недоліків:

✔ низька стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
✔ невисокий електроопір;
✔схильність до руйнування нафтовими сполуками;
✔ заборонений контакт з гарячими рідинами.

♻️ Переваги співпраці з Ecolos:

 Наша компанія готова надати транспорт для вивезення і приймає необмежену кількість однотипних відходів АБС.Гарантуємо своєчасне самовивезення відходів АБС від 500кг по всій Україні і 100% виплати на місці.

 Щоб отримати детальну консультацію наших фахівців і вигідну комерційну пропозицію,
телефонуйте за номером або замовте зворотний дзвінок в спеціальній формі на сайті.