Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Відходи поліетилену

  Купівля відходів поліетилену – один з напрямків діяльності нашої компанії. Здійснюємо прийом вторсировини на максимально вигідних для Вас умовах. Ви можете за високою ціною здати поліетиленові відходи в будь-якому обсязі і в будь-якому стані – як розсипом, так і пресовані.
Гарантується своєчасний вивіз по всій території України від 1000кг і 100% оплату.


♻️ Поліетилен є одним з найбільш поширених у світі видів полімерів.

 Сьогодні важко знайти галузь, де б не застосовувався поліетилен.Сфери його застосування охоплюють широкі рамки, від упаковки харчових продуктів і виробництва медичних виробів,
до використання в хімічній і будівельній галузях.Одним з найбільших за масштабами споживання поліетилену є виробництво тари і упаковки.І якщо для упаковки в якості вихідної продукції використовує в основному поліетилен в форматі плівки,
то для об’ємних видів тари (ємностей, пляшок, каністр, ящиків) використовують первинну або вторинну сировину в форматі гранул або агломерату.

♻️ Здати поліетилен

ПЕ являє собою дуже популярний і досить поширений матеріал, який активно застосовується у всіх галузях життєдіяльності людини.Він має універсальні технічні характеристики, які роблять його хто користується попитом серед всіх споживачів.

Однак поряд з усіма своїми перевагами, використання поліетилену несе в собі цілий комплекс різних негативних моментів.ПЕ відходи накопичуються у величезних кількостях на звалищах побутового сміття та нещадно отруюють навколишнє середовище,тому вони вимагають дорогої утилізації на спеціально виділених полігонах.
Але якщо Ви не хочете оплачувати поховання непотрібних і даремних відходів – не потрібно.Більш того, з нашою фірмою Ви зможете перетворити використаний поліетилен в непоганий фінансовий дохід.

♻️ Переваги звернення до нас

Поліетиленові відходи – це одна з провідних проблем 21 століття.
Вони постійно накопичуються на звалищах побутового сміття у величезних обсягах, які систематично зростають.Тому найкращим виходом з ситуації, що склалася стане переробка пластикових відходів.
Наша фірма вже протягом багатьох років займається збором і рециклингом вторинної полімерної сировини,і за цей період ми розробили кращі схеми для співпраці з фізичними та юридичними особами.

♻️ Наша компанія пропонує:

✔️ самі високі ціни на закупівлю поліетиленових відходів;
✔️ власний автопарк з безліччю машин для оперативних зборів полімерів;
✔️ прийом пластикових відходів в необмежених обсягах;
✔️ можливість самовивозу ПЕ з будь-якого населеного пункту країни;
✔️ розрахунок готівковими коштами прямо на місці;
✔️ надання всіх необхідних документів;
✔️ оперативне реагування на заявки.


♻️ Ціна залежить від стану, обсягу вторсировини, логістичних витрат, необхідності навантаження і упаковки.

 Остаточна вартість буде названа менеджерами компанії після пред’явлення фото ПЕ відходів.
Ми не приймаємо матеріали з органічними забрудненнями (жирами, маслами та іншими), а також з металевими включеннями і вставками.


Залишилися питання?

Телефонуйте за контактним номером в будь-який зручний час або скористайтеся формою зворотного дзвінка.