Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Вивіз відходів Поліаміду

  Наше підприємство спеціалізується на прийомі відходів Поліаміду на привабливих для вас умовах.Універсальність і безпека матеріалу зробили його затребуваним в різних галузях промисловості і виробництва.
Продаж відходів Поліаміду дозволяє мінімізувати шкоду, нанесену довкіллю і знизити енерговитрати.

Поліамідом називається різновид термостійких полімерів, в основі яких лежать сполуки групи амідів.З’єднання амідів в складі макромолекули може повторюватися до 10 разів.
Поліамід має високі показники жорсткості та міцності.
Залежно від складу полімеру, його щільність може змінюватися в діапазоні 1,0100-1,232 т / м3.Поліамідні матеріали популярні завдяки високій стійкості до впливу великої кількості хімічно агресивних середовищ і тривалого терміну експлуатації. Полімер не змінює своїх характеристик і зовнішнього вигляду з плином часу.
Широко застосовується в промисловому виробництві і будівельної галузі.

♻️ Використання поліамідних матеріалів.

Основні сфери використання матеріалу наступні:
✔️ Легка і текстильна промисловість.У цій виробничій галузі поліамід служить сировиною для виготовлення штучних капронових і нейлонових тканин,ковроліну, килимів, синтетичного хутра і пряжі, панчох, гольфів, носок, колгот.Полиамідне волокно випускається також і як самостійний продукт.
✔️ Виробництво гумово-технічних виробів (ГТВ).З поліаміду виготовляють прогумовані кордові тканини, канати,наповнювачі для фільтрів, стрічки для конвеєрів, мережі для лову риби.
✔️ Будівництво.Матеріал застосовують для виготовлення трубопроводів і запірно-регулюючої арматури.Поліамідом покривають бетон, дерев’яні поверхні і кераміку для додання їм антисептичних властивостей.Використовується в якості антикорозійного покриття металевих конструкцій, клейових і лакофарбових складів.
✔️ Машинобудування. Полімер використовують для виробництва різних втулок, роликів, амортизаторів, сайлентблоков, вставок,антивібраційних підкладок і тому подібних виробів.
✔️ Харчова промисловість. Поліамід є матеріалом, що допускає контакт з харчовими продуктами,тому застосовується для виробництва контейнерів, ємностей для питних рідин та іншої тари,розрахованої на зберігання і транспортування продуктів харчування.
✔️ Медицина. З полімеру виробляють штучні судини і вени, імплантати, протези та інші замінники органів людини.Тканини та нитки з поліаміду застосовують для накладання швів після хірургічних операцій.

♻️ Різновиди і модифікації.


Сучасна хімічна промисловість випускає різні види і модифікації поліамідних матеріалів:
1.Найбільш численною є група аліфатичних поліамідів, що складається,в свою чергу з декількох підгруп (кристалізується гомополімерів, кристалізується сополімерів і аморфних полімерів).
2.Вельми поширеною є група ароматичних і напівароматичних поліамідів (РАА),
до складу якої входять кристалізуються сполуки поліфталаміди і деякі аморфні речовини,такі як поліамід-6-3-Т.
3.Третьою відомою групою вважаються склонаповнені поліаміди.Речовини цієї групи називаються також композитними модифікованими поліамідами і складаються з в’язкої смолиз наповнювачем з скляних кульок і структурованих волокон.

♻️ Наше підприємство скуповує відходи Поліаміду по всій Україні від 500кг.

Ми пропонуємо оптимальні розцінки, що дозволяють здати відходи з максимальною фінансовою вигодою.Ми вивозимо будь-які обсяги Поліаміду. Зателефонуйте нам, щоб узгодити умови доставки і термін. Продаж відходів Поліаміду дозволить вам з найменшими витратами отримати додатковий прибуток.
Зв’яжіться з нами для обговорення деталей співпраці.