Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом пластикової тари

Здати лом пластикової тари – це оптимальне рішення для поліпшення екології планети.

♻️ Не знаєте, хто приймає пластмасу за гроші?

У 21 столітті людство стоїть на порозі переломного моменту, коли свідомість кожного з нас може послужити на благо не тільки нашої планети, але і всього нашого майбутнього. Саме тому прийом відходів пластика і здача пластика на утилізацію може з одного боку зробити нашу планету більш екологічно чистою, а з іншого боку дати можливість заробити гроші, основним фактором якого є здача брухту пластикової тари. 

Тільки уявіть скільки пластикових предметів ми щодня використовуємо в повсякденному житті, а деякі з них застосовуємо тільки один раз і відразу відправляємо в сміттєвий бак. А адже саме прийом пластикове вторсировину може принести гроші і користь нашій планеті. Усвідомленість кожного з нас може і повинен приносити додатковий дохід. А давайте уявимо розміри проблеми забруднення навколишнього середовища в промислових масштабах, ось тоді прийом ПВХ відходів, прийом відходів пластика стає затребуваним і високооплачуваним бізнесом. Не варто упускати можливість заробити гроші за допомогою такого потрібного джерела доходу.

Що ж ми реально можемо зробити? Де знайти організацію, яка займається переробкою вторсировини? Підприємство, яке приймає лом пластмаси ціна якої буде прийнятною і високою для всіх учасників даного процесу? Ekolos – кращий партнер для бізнесу.

Лом пластикової тари

Пластикова тара використовується повсюдно. Вона незамінна і в багатьох галузях і сферах промисловості, і в побуті. Цим зумовлена поява величезної кількості брухту, неліквідів на підприємствах і складах, використовують пластикові вироби того чи іншого призначення.

Одним з основних переваг пластикової тари є те, що вона не вступає в жодні реакції ні з рідинами, ні з харчовими продуктами, ні навіть з хімічними сполуками. Вона може дезінфікувати, оброблятися різними речовинами, після чого буде знову повністю придатна до використання. Але в процесі експлуатація пластиковій тарі властиво ламатися або вона просто стає незатребуваною. Наше підприємство займається прийомом брухту, неліквідів, залишків різної тари з пластмас.

Наша компанія здійснює збір брухту і залишків пластикової тари різних видів по всій Україні.

Звернувшись до нас, ви Не тільки позбудетеся від сміття, а й непогано Заробіть на ньому. Пластикова тара використовується повсюдно. Вона Незамінна і в багатьох галузях і сферах промисловості, і в побуті. Цим зумовлена поява величезної кількості брухту, неліквідів на підприємствах і складах, які вживають пластикові вироби того чи іншого призначення.

Вартість на прийом визначається індивідуально, виходячи з обсягів і типу відходів.

♻️ Купівля брухту пластика за вигідною ціною – основне наше напрямок діяльності.

Ми займаємося рециклингом відходів і подальшою реалізацією на вітчизняному ринку. Також у нас можна здати накопичені на підприємстві поклади різних відходів пластмас та інших твердих продуктів нафтопереробки.

У перелік пластикової продукції продукції яку можна здати входить:

  • лом пластикової тари;
  • брак пластикових виробів підприємства;
  • лом пластикових ящиків;
  • пластикові відходи виробництва;
  • відходи поліетилену;
  • інші промислові плівки.

♻️ Хочете добре заробити?

Телефонуйте за вказаною на сайті номеру і замовляйте вивіз відходів з Вашого підприємства. Здати лом пластикової тари – це оптимальне рішення для поліпшення екології планети.

 

Телефонуйте за вказаною на сайті номеру і замовляйте вивіз відходів з Вашого підприємства.