Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом відходів ПЕТ пластмаси

  Наша компанія здійснює прийом і покупку б / у відходів поліетилентерефталату PETF, PET (P).
Ми пропонуємо здати за високою ціною вторсировину в будь-яких обсягах. Здійснюємо прийом пресованих відходів і розсипом, з можливістю організації постійного вивезення з Ваших складів.Діє гнучка система оплати і лояльна тарифна сітка.

 Ціна залежить від рівня забруднення та якості продукції. Є власний транспорт для вивезення вторсировини ПЕТ.

Прийом відходів ПЕТ 

♻️ Що таке ПЕТ

 Поліетилентерефталат (ПЕТФ, ПЕТ) за своєю хімічною структурою є поліефіром,
який отримують поліконденсацією двоатомних спирту – етиленгліколю з ароматичної (терефталевої) кислотою.З фізичної точки зору ПЕТФ – тверда речовина білого кольору, що не має запаху.Матеріал міцний, не токсичний, стійкий до температур від – 40 ° С до + 70 ° С. ПЕТФ не реагує з розведеними кислотами, маслами, спиртами і багатьма іншими сполуками, крім деяких лугів і розчинників.Поліетилентерефталат є однією з найбільш поширених і затребуваних різновидів поліефірів.

♻️ Даний матеріал володіє наступними технічними характеристиками:

✔високій рівень міцності і жорсткості;
✔ прозорість матеріалу;
✔ пластичність,
✔ стійкість до впливу різних хімічних засобів;
✔ простота механічної обробки;
✔ стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

 Працювати з поліетилентерефталатом просто, оскільки його з легкістю можна пиляти, фрезерувати і свердлити.Полімер ПЕТ має величезну кількість позитивних характеристик, тому його часто використовують у виробництві різних видів пляшок,
корпусів швейних машин, невеликих елементів двигунів, деталей медичного обладнання та багато чого іншого.Однак підвищений попит на продукцію з поліетилентерефталату привів до зростання полімерних відходів,що вельми негативно відбивається на екологічній обстановці в усьому світі. На сьогоднішній день з’явилася можливість повторно переробляти ПЕТ і отримувати з нього вторсировину.

♻️ Для утилізації та переробки відходів ПЕТ застосовуються такі методи:

☑ Захоронення на полігонах.
☑ Спалювання в спеціальних установках при високій температурі.
☑ Разклад під впливом високих температурних значень. У процесі відбувається «розпадання» полімерів з утворенням низькомолекулярних сполук.
☑ Сольволіз. Відходи ПЕТФ деполімеризуються, взаємодіючи з різними сполуками: метанолом, етиленгліколь, кислотами,лугами – в процесах метаноліза, гліколізу, гідролізу і омилення. Всі ці методи енерговитратні,для їх реалізації необхідно високотехнологічне обладнання. Часто використовують екологічно безпечний спосіб – гідроліз ПЕТФ, в результаті якого утворюються мономери (терефталевая кислота і гліколь), знову вирушають на виробництво поліетилентерефталату.
☑ Грануляція. Процес здійснюється з використанням дробарок, млинів, грануляторов.
Полімери піддаються механічній і тепловій обробці. Виходячи з грануляторів в смолоподобной формі,ПЕТФ продавлюється через спеціальні отвори і нарізається на частини у вигляді гранул, далі здійснюється їх охолодження. В ході процесу можуть використовуватися різні стабілізатори, модифікатори, барвники та ін. З метою поліпшення якості гранул.
☑ Екструзія. В даному поширеному способі використовуються одно- і двушнекові екструдери. Полімерний розплав продавлюється крізь формуючі отвори екструдерів.

♻️ Купимо відходи ПЕТ

 Більшість продукції загального споживання повністю або частково виготовляється з пластика.Але просто викинувши на смітник ПЕТ, ми не думаємо про ті наслідки, які матеріал завдасть природі.Зараз побутові звалища повністю забиті полімерними відходами PET і це може вкрай негативно позначитися на стані екології.
Однак вчені знайшли вихід з ситуації, що склалася – сьогодні з’явилася можливість очистити світ від ПЕТ відходів і просто здати їх в спеціальні пункти прийому пластику, де дане сировину підданий повторному використанню за допомогою сучасного обладнання. Але перш ніж з даної сировини виготовлять нові предмети він пройде не один ступінь рециклінгу. Наша фірма надає Вам чудову можливість захистити живу природу і зменшити кількість токсичних викидів в атмосферу.

♻️ Ми приймаємо відходи ПЕТ за високою ціною, і надаємо цілий ряд супутніх послуг з їх вивезення та транспортування.
 Щоб здати відходи поліетилентерефталату (ПЕТ), телефонуйте за контактним номером телефону або замовте зворотний дзвінок на сайті.