Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом відходів Поліпропілену

  Накопичилася значна кількість відходів поліпропілену?
Не поспішайте їх викидати, за них можна отримати хороші гроші!
Наша компанія здійснює покупку вторинної сировини на максимально вигідних для Вас умовах.

Гарантуємо високі ціни і моментальну оплату.
♻️ ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ВІД 1000кг.

 

♻️ Особливості поліпропіленових відходів

Поліпропілен вважається самим безпечних для життя людини і навколишнього середовища.Даний матеріал може застосовуватися для виготовлення контейнерів для зберігання продуктів.Після використання його викидають, подивившись на час розкладання, можна переконатися,що навколишнє середовище забруднюється швидше, ніж відбувається розпад продукту.Кращим варіантом для збереження чистоти і отримання хорошого заробітку – це вторинна переробка.

♻️ Поява відходів даної групи можна розділити на 4 джерела:

✔️ Злитки. Очищення різних агрегатів, до якому можна віднести злитки – злив.
 Сировина використовується для виготовлення різних товарів, що не потребують          високій якості.
✔️ Брак. У будь-якому виробництві залишаються браковані вироби, що йдуть на утилізацію.Таку сировину подрібнюють і пускають на переробку для виготовлення  нового товару. Сюди входять і злитки, які потім застосовуються повторно.
✔️ Відходи б/у Біг-Бегів, мішків побутового походження.Поліпропіленову сировину даних матеріалів зазвичай використовується у виробництві упаковок продуктів харчування,різних предметів господарства і побуту, заміні пошкоджених або зношених деталей техніки та інших цілей.
✔️ Медичні поліпропіленові відходи – шприци, упаковки від крапельниць, флакони для різних засобів, спанбонд, мельтблаун і т.д.

♻️ Що роблять з поліпропілену?

Перелік товарів, які роблять з поліпропілену, вельми і вельми значний:

♻️ Пакувальна плівка, мішки, пакети, ящики, короби, контейнери (в тому числі харчові), футляри;
♻️ деталі для холодильного обладнання, вентиляторів, пилососів, корпуси телевізорів, патрони для ламп, ізоляційні оболонки;
♻️ бампер, деталі кузовів, вікон, сидінь, амортизатори для автомобілів – всього кілька сотень найменувань комплектуючих;
♻️ медичні інгалятори і одноразові шприци;
♻️ кожгалантерея, килими, пледи, меблі та канцелярські товари;
♻️ пляшки і кришки до них, одноразовий і багаторазовий посуд, предмети особистої гігієни, кухонне начиння;відро, цистерни, басейни, ємності для побутової хімії;
♻️ труби для водопостачання і каналізації, запірна і трубопровідна арматура, шланги, продукція для гідроізоляції;садово-огородній інвентар тощо.

 І цей список далеко не повний. Ви можете дізнатися товар, виготовлений з такого пластика, по спеціальній маркіровці,нанесеною на його поверхню: цифра «5» або латинські літери «РР» »(ПП – поліпропілен).

♻️ Де здати ПП відходи за високою ціною?

Пропонуємо вигідні умови для покупки відходів Поліпропілену.Кожному ми запропонуємо оптимальні розцінки і якісний сервіс.Можлива будь-яка форма оплати.
Не приймаються PP відходи з органічними забрудненнями, металевими включеннями і вставками.

♻️ ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ВІД 1000кг.

Залишилися питання? Телефонуйте за контактним номером або залишайте заявки на сайті.