Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом відходів ПВХ і пластика

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії є збір і прийом відходів ПВХ.
Працюючи в даному сегменті ринку вже багато років, пропонуємо комплексні та вигідні рішення для приватних осіб і підприємств,пов’язаних з утворенням даного виду відходів.
Здійснюємо прийом відходів ПВХ в будь-якому стані і в будь-якому обсязі – як пресованих, так і розсипом.
 Ми готові надати транспорт і гарантуємо своєчасний самовивезення по всій Україні при 100% оплаті за фактом на місці.

 ♻️ Ціна на відходи ПВХ

Ціна на відходи ПВХ залежить від виду матеріалу, об’єму та забрудненості.

 Полівінілхлорид є різновидом термопластичного полімеру. Цей вид пластику має високий рівень стійкості до мінеральних масел, лугів,розчинників і багатьом кислотам. Крім цього, ПВХ здатний протистояти впливу низьких температур і не запалюється на відкритому повітрі.Для того щоб зробити полівінілхлорид стійким до ударів і силових дій, водонепроникним або різнобарвним,під час виробництва в нього додають різноманітні домішки: наповнювачі, пігментуючі речовини, пом’якшувачі, пластифікатори,полімерні додаткові матеріали і термостабілізатори.

 ♻️ Існують такі різновиди ПВХ:

✔️ PVC-F, PVC-P, FPVC (пластифікований);
✔️ PVC-R, PVC-U, RPVC (непластифікований).

 Низька вартість ПВХ полімерів дозволяє використовувати їх в багатьох сферах виробництва.Застосування полівінілхлориду доцільно в будівельній галузі, в хімічній промисловості, при виготовленні електрообладнання,в медицині і фармакологічної науці, в галузі виготовлення автомобілів, а також у виробництві споживчої продукції.
Також потрібно пам’ятати і те, що після їх використання полімерним відходів потрібен подальший рециклинг,так як вони негативно позначаються на стані навколишнього середовища в період свого розпаду.

♻️ Особливості відходів жорсткого ПВХ

 Жорсткий або твердий матеріал ПВХ часто використовується у великій кількості у самих різних виробничих областях. Даний вид полімерної сировини прийнято вважати одним з найбільш затребуваних полімерів,оскільки його пластичність дозволяє застосовувати речовина для виготовлення величезного асортименту різноманітної продукції.

 З твердого ПВХ виробляють велику кількість різних товарів, таких як:

✔️ штапики для віконних рам,підвіконня,

✔️ віконні рами

✔️ вагонка, сайдинг

✔️ різноманітні плівки,

✔️ профілі різного призначення,

✔️ пластикові труби будь-маркування та розмірів.

♻️ Купівля відходів м’якого ПВХ

 Продукти повсякденного вжитку, виготовлені з м’якого ПВХ або дробленки, характеризуються тривалим періодом експлуатації, однак, коли він підходить до кінця, плівки піддаються утилізації, але частіше виявляються просто викинутими на звалища.
Відходи ПВХ можуть пролежати там протягом сотень років, не проявляючи органічного розкладання,чим завдають значної шкоди навколишньому природному середовищу.

 Однак таке сміття можна дуже вдало здати за високою ціною, звернувшись в нашу компанію. Ми займаємося утилізацією та переробкою відходів з полімерних матеріалів,
тому гарантуємо продуктивну і вигідну співпрацю для обох сторін.
Якщо ж Ви укладете договір про продаж полімерної сировини з нашою компанією,
ми зможемо сформувати Вам найбільш лояльні і конструктивні умови співпраці.

♻️ Куди здати відходи ПВХ

 Вся продукція з ПВХ має певний термін придатності і рано чи пізно виявляється на звалищах.Ми зобов’язані задуматися про те, які негативні наслідки для природи Землі несуть в собі викинуті полімери.Гідним вирішенням цієї проблеми стане рециклинг пластикових відходів.
Їх утилізація зазвичай проводиться наступними способами:

✔️ пресування;
✔️ вилив під тиском;
✔️ каландрування і екструзія.

 Якщо можете визначитися, куди здати ПВХ відходи? Звертайтеся до нас.
Наша фірма здійснює рециклинг пластика вже протягом багатьох років, і ми точно знаємо,що зможемо впоратися з поставленим завданням в найкоротші терміни.

♻️ Пропонуємо високі ціни на прийом відходів ПВХ і гнучку систему оплати.

 Залишилися питання? Телефонуйте за контактним номером вказаним на сайті