Прийом вторсировини: відходів пластику та відходів плівки по Україні.

Прийом браку упаковки та пластикових ящиків

♻️ Виробничий брак – це вироби, упаковка, деталі і напівфабрикати низької якості, які не відповідають своїм технічним стандартам і не можуть бути використані за прямим призначенням. Браковану продукцію, виготовлену з поліиерів, необхідно правильно утилізувати, так як зайва кількість цієї сировини завдає шкоди екологічній системі.
Ринок утилізації відходів – те місце, куди потрібно відправляти технологічний брак, щоб захистити навколишнє середовище.

♻️ Прийом виробничого браку за найвищою ціною по всій Україні здійснює наша компанія.

♻️ Нашими завданнями є:

✔️ Купівля і самовивезення давальницької сировини на найвигідніших для вас умовах (ми приймаємо плівку, брак упаковки, пластмас);
✔️ переробка відходів на нашому власному виробництві (виготовлення гранул ПВД, ЛПВД, ПНД, ПП, ПС, АБС);
✔️ продаж вторинного регранулята (ми самі здійснюємо транспортування).

♻️ Шкода від полімерних відходів.

 Будь-яке виробництво зазнає збитків, виробляючи бракований товар. Звідси виникає питання про те, що робити з неякісною продукцією, адже її не можна ні продати, ні використовувати. Кожен день фабрики знаходять у себе на конвеєрах брак технологічної продукції, тому тема утилізації шкідливого для екосистеми сировини є як не можна актуальною. Всі ми знаємо, що наша природа не може самостійно переробляти відходи полімерної упаковки. Таким чином, Тихий океан складує тонни пластику, яким харчуються його мешканці, приймаючи цей матеріал за їжу. Люди по всьому світу знаходять, викинутих на берег морських жителів, і виною цьому людина, який не подбав про утилізацію штучно створеної сировини. Глобальну проблему можна і потрібно вирішувати, інакше наше бездіяльність призведе до екологічної катастрофи.

Що рекомендується  робити з брухтом полімерної упаковки?

Рішення проблеми криється в переробці сировини з полімерів, чим і займається наша компанія. Ми приймаємо виробничий брак за високу ціну, сортуємо полімери за їх видами, а потім відходи проходять стадії подрібнення, фрикційної промивання і сушіння. В результаті виходить готові гранули ПВД, ЛПВД, ПНД або ПП, які забирають у нас інші виробництва. Ось уже протягом багатьох років ми приймаємо браковані вироби для їх подальшої переробки та продажу. В результаті сировину не забруднює навколишнє середовище, а наше виробництво є безвідходним.
Продавці Рециклу завжди задоволені високою ціною, за яку ми здійснюємо прийом полімерної сировини, а покупці цінують першокласну якість наших полімерних гранул.

♻️ Ми приймаємо технологічний брак, брак упаковки та брухт пластикових ящиків по Україні.


Подробиці уточнюйте за зазначеним на сайті номером телефону.